Puma banner vlevoNabídni své místo
Permice volný prodej 2
Viktoria Plzeň vyhlásila nejlepší mládežníky měsíce května
12.06.2018
FCVP
Mládež obecně

Viktoria Plzeň vyhlásila nejlepší mládežníky měsíce května

Tradicí této sezony se stalo oceňování nejlepších mládežníků měsíce. Za květen 2018 vybrali trenéři dorostů, žáků, přípravek a dívek ty nejlepší zástupce jednotlivých kategorií.

Kategorie dorosty – Matyáš Kodýdek

Záložník týmu U17 byl vybrán trenéry dorosteneckých kategorií. „Během posledního půlroku udělal obrovský posun z hlediska výkonnosti. Pravidelně patří mezi naše nejlepší hráče, což potvrdil i na nedávném turnaji v Německu, kdy obstál v konkurenci zahraničních soupeřů. Z hlediska produktivity v jarní části soutěže pomohl týmu z pozice středního záložníka čtyřmi góly a 11 asistencemi. Dále se pak Matyáš zúčastnil kvalifikace na ME, když v březnu nastupoval za reprezentaci U17 v utkáních proti Srbsku, Španělsku a Ukrajině,“ chválí jej trenér Josef Parlásek.

Kategorie žáci – Daniel Suchý

U Daniela Suchého si trenér U13 Martin Vísner pochvaluje následující: „Prokazuje velice dobrou pracovitost, a to jak na každém tréninku, tak i v zápasech. Jeho fotbalové dovednosti jsou na vysoké úrovni a dokáže je převádět i do utkání.“

Kategorie přípravky – Petr Mašek

Petr Mašek z týmu U9 zaujal trenéra Karla Mundla v následujících aspektech: „Stává se výraznou osobností našeho týmu, nejen fotbalovými dovednostmi, které každým tréninkem pečlivě rozvíjí, ale i přístupem, zapálením a radostí z fotbalu, která je na něm pokaždé vidět. V tomto ohledu by mohl být pro celou řadu svých spoluhráčů a kamarádů příkladem.“

Kategorie dívky – Barbora Polcarová

V kategorii dívek byla jako nejlepší zvolena juniorka Barbora Polcarová. „Bára podává výborné výkony jak v první lize dorostenek, tak i v lize žen. Má za sebou také start za reprentaci WU17, kde se, doufám, v příští sezoně usadí natrvalo,“ okomentoval její volbu trenér Milan Lukeš.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál
×
Dnes v 15:00 | Muži
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava