Puma banner vlevoNabídni své místo
ViktoriaShop – UCL
Vstupenky do Říma půjdou do prodeje v pátek! Platí adresný ticketing
12.09.2018
FCVP
Poháry

Vstupenky do Říma půjdou do prodeje v pátek! Platí adresný ticketing

2. října se viktoriáni v rámci druhého utkání skupinové fáze UEFA Champions League představí na římském Stadio Olimpico. Vstupenky do hostujícího sektoru se budou od pátku 14. září prodávat na pokladnách za severní tribunou Doosan Areny.

Cena jedné vstupenky do hostujícího sektoru na stadionu AS Řím je 1 190 Kč. Pokladny budou otevřeny od pátečních 9 hodin, prodávat se bude i o víkendu a samozřejmě také příští týden (až do vyprodání kapacity sektoru pro hostující klub). Vstupenky jsou do sektorů na tribuně Distinti Ospiti (plán stadionu najdete na konci článku).

DŮLEŽITÉ: Jelikož v Itálii je platný tzv. adresný ticketing, je třeba vstupenky vydávat na jméno. Každý fanoušek si tedy s sebou musí ke koupi přinést občanský průkaz nebo cestovní pas. Doklad totožnosti si pak musí vzít s sebou i do Říma, aby se jím prokázal při vstupu na stadion.

Jeden fanoušek může do Říma zakoupit více vstupenek, je ovšem nutné, aby s sebou měl občanské průkazy či cestovní pasy všech fanoušků, pro které je pořizuje. „Po zkušenostech z posledního utkání v Římě fanoušky nabádáme, aby si ověřili, že si každý bere opravdu svojí vstupenku. Na stadion totiž se vstupenkou se špatným jménem nebude vpuštěn,“ upozorňuje Václav Hanzlík. Vstupenku není možné zakoupit bez předložení dokladu – bez něj nebude pak ani umožněn vstup na stadion.

Viktoria Plzeň se na Stadio Olimpico v Římě představila již před 2 lety v rámci skupinové fáze Evropské ligy, tehdy bylo prodáno do hostujících sektorů přes 1000 vstupenek. Pojďme tento počet ještě navýšit!

„Fanoušky bychom chtěli upozornit, že vstupenky do hostujících sektorů se budou prodávat jen u nás na pokladnách. V den utkání už se v Římě prodávat nebudou,“ podotýká mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Před utkáním na webových stránkách zveřejníme podrobný soupis informací, kterými se fanoušci budou muset v den utkání řídit.

Na pokladnách se bude dát platit pouze hotově, nebudou tedy umožněny platby platební kartou či stravenkami. „K tomuto postupu jsme byli donuceni přistoupit z technických důvodů,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

Otevírací doba pokladen

PÁ 14. 9. 9:00 – 17:00 (pokladny za severní tribunou)
SO 15. 9. 9:00 – 19:00 (pokladny za severní tribunou; den zápasu s Opavou)
NE 16. 9. 9:00 – 17:00 (pokladna za severní tribunou)
PO 17. 9. 9:00 – 17:00 (pokladny za severní tribunou)
ÚT 18. 9. 9:00 – 17:00 (pokladny za severní tribunou)
ST 19. 9. 9:00 – 21:00 (pokladny za severní tribunou; den zápasu s CSKA Moskva)
... (bude upřesněno)

 

Související články

© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál