V nadstavbové Skupině o titul odehraje Viktoria v Doosan Areně tři atraktivní souboje se Spartou, Baníkem Ostrava a Jabloncem. Vstupenky na FINÁLE FORTUNA:LIGY jsou v prodeji v balíčku tří utkání od 24. dubna a na základě rozhodnutí DK LFA z 25. dubna byl klub FC Viktoria Plzeň nucen přistoupit ke zvýšení bezpečnostních opatření při prodeji balíčků a jednotlivých vstupenek na utkání s AC Sparta Praha.

Nadstavbová část ligy se nikdy v historii nehrála. Letošní premiérové FINÁLE FORTUNA:LIGY slibuje atraktivní podívanou a bitvu o mistrovský titul. Viktorku čekají kromě dvou venkovních zápasů i tři duely v Doosan Areně, v nichž se utká s pražskou Spartou, ostravským Baníkem a Jabloncem.

Chcete být u toho? Zde jsou veškeré potřebné informace ke vstupenkám!

Úplně nejjednodušší to mají majitelé permanentních vstupenek EXTRA. Svá místa mají i na nadstavbovou část zaručená a o nic se nemusejí starat.

Držitelé ročních permanentek STANDARD mají svá místa pro balíčkový prodej rezervovaná po dobu pěti dní, tedy od středy 24. do neděle 28. dubna. V tomto období si mohou na pokladnách Doosan Areny zakoupit pouze balíček se vstupenkami na všechny tři zápasy a budou cenově zvýhodněni. Je ovšem třeba věnovat pozornost podmínkám prodeje.

Prodej balíčků:
Počínaje 26. dubnem budou moci balíček na nadstavbu zakoupit pouze držitelé permanentek STANDARD a dále pak běžní návštěvníci, kteří nejsou držiteli permanentek FCVP, pouze po předložení průkazu totožnosti s trvalým bydlištěm v Plzeňském kraji. Průkaz totožnosti (popřípadě permanentka STANDARD) bude následně kontrolován i při vstupu na zápas s AC Sparta Praha a návštěvníkům, kteří u vstupu neprokáží svůj trvalý pobyt v Plzeňském kraji, bude možno odepřít vstup na stadion, a to bez ohledu na platnou vstupenku a bez nároku na odškodnění!

Rovněž do sektorů domácích příznivců nebudou vpuštěni diváci s fanouškovskými předměty hostujícího týmu, i zde bez náhrady ceny vstupenky.

„Vnímáme, že pro některé nepravidelné návštěvníky může jít o dílčí komplikaci, ale museli jsme reagovat na rozhodnutí Disciplinární komise LFA tak, abychom brali ohled především na naše stálé fanoušky. Je pro nás naprostou prioritou, aby byla zajištěna bezpečnost a komfort našich fanoušků a pravidelných návštěvníků. To je bez ohledu na okolnosti základ tohoto opatření,“ vysvětlil ředitel komunikace klubu Ondřej Lípa.

OTEVÍRACÍ DOBA POKLADEN
Středa 24. 4. 13:00 – 17:00
Čtvrtek 25. 4. 9:00 – 17:00
Pátek 26. 4. 9:00 – 17:00
Sobota 27. 4. 9:00 – prodej bude probíhat i po utkání s Duklou
Neděle 28. 4. 9:00 – 17:00

CENÍK BALÍČKŮ PRO MAJITELE PERMANENTKY STANDARD
1. kategorie 1050 Kč
2. kategorie 900 Kč
3. kategorie 750 Kč
4. kategorie 600 Kč

Dítě do sektoru H 270 Kč 

CENÍK BALÍČKŮ VE VOLNÉM PRODEJI (s průkazem totožnosti)
1. kategorie 1200 Kč
2. kategorie 1020 Kč
3. kategorie 840 Kč
4. kategorie 660 Kč
Club seats 2 970 Kč

Dítě do sektoru H 300 Kč (nebo sleva 50% do ostatních sektorů)

VOLNÝ PRODEJ JEDNOTLIVÝCH VSTUPENEK
Pokud nebude kapacita Doosan Areny vyprodána v rámci prodeje balíčků, odstartuje v úterý 30. dubna volný prodej vstupenek na jednotlivé zápasy.

Po dobu třech dnů, tedy do 2. května, budou mít svá místa na všechny zápasy ještě zarezervována majitelé permanentek STANDARD, kteří si nezakoupili balíček. Zde pro ně již neplatí cenové zvýhodnění. Po třech dnech nárok na rezervaci místa zaniká.

Ve volném prodeji jednotlivých vstupenek na utkání nadstavby bude možné na utkání proti AC Sparta Praha zakoupit jen 2 vstupenky na osobu, opět po předložení průkazu totožnosti s trvalým bydlištěm v Plzeňském kraji. Průkaz totožnosti bude následně kontrolován i při vstupu na stadion a návštěvníkům, kteří u vstupu neprokáží svůj trvalý pobyt v Plzeňském kraji, bude možno odepřít vstup na stadion, a to bez ohledu na platnou vstupenku a bez nároku na odškodnění!

Zápasů s Baníkem a Jabloncem se toto bezpečnostní opatření již netýká.

Online prodej jednotlivých vstupenek bude možný na zápas s Jabloncem (na webu Plzeňské vstupenky i přes aplikaci FCVP), na zápasy se Spartou a Baníkem z bezpečnostních důvodů nikoli.

CENÍK JEDNORÁZOVÉHO VSTUPNÉHO (na Spartu s průkazem totožnosti)
1. kategorie 400 Kč
2. kategorie 340 Kč
3. kategorie 280 Kč
4. kategorie 220 Kč
Club seats 990 Kč

Vozíčkáři 0 Kč/100 Kč doprovod
Student (Sektor R) 180 Kč
Dětská do sektoru H 100 Kč nebo 50% sleva do ostatních sektorů

TERMÍNY DOMÁCÍCH ZÁPASŮ

Neděle 5. 5. od 18:00 FCVP – Baník Ostrava/Jablonec
Středa 15. 5. od 17:30 FCVP – Sparta Praha (s průkazem totožnosti!)
Neděle 26. 5. od 15:00 FCVP – Baník Ostrava/Jablonec

DŮLEŽITÉ: Až po odehrání zápasu 30. kola FORTUNA:LIGY mezi Jabloncem a Baníkem Ostrava budeme přesně vědět, s jakým z těchto soupeřů se utkáme v prvním (5. 5.) a třetím domácím utkání (26. 5). Do té doby nemohou být na vstupenkách označeni soupeři. Na vstupenkách tedy bude pouze čas a datum zápasu.

Připomínáme, že permanentní vstupenky STANDARD na nadstavbovou část neplatí a jejich majitelé si musí vstupenky zakoupit. Veškeré informace jsou uvedeny v článku.