Ve 24. kole ČLMŽ přivítali mladíci Viktorie celek Bohemians 1905. Podzimní duel těchto dvou týmů skončil vysokou výhrou Pražanů 6:1.

Ve 24. kole ČLMŽ přivítali mladíci Viktorie celek Bohemians 1905. Podzimní duel těchto dvou týmů skončil vysokou výhrou Pražanů 6:1.

Tentokrát se hned od úvodního hvizdu rozhodčího hrál oboustranně zajímavý fotbal. V prvních třiceti minutách měla Viktorka územní převahu a několik brankových příležitostí, které bohužel končily špatnou koncovkou. Bohemians si vytvořila také určité šance na vstřelení branky a to hlavně po rychle vedeném protiútoku. Gólů se diváci dočkali až v závěru poločasu. Ve 29. min přihrál Kraček Mudrovi a jeho střela skončila v síti – 1:0. To ale nebylo vše, protože soupeř v poslední minutě prvního poločasu po rohovém kopu vyrovnal na 1:1.

Vstup do druhého dějství se Plzeňákům povedl náramně. Ve 34. min po ose Kopřiva – Mudra - Kulhánek skóroval Kuba Kopřiva – 2:1. Hned minutu nato poslal Vajai přihrávku za obranu Kračkovi, ten obešel brankáře, který ho fauloval a byl z toho pokutový kop. Míč si na značku penalty postavil brankář Šampalík a bezpečně proměnil – 3:1. V poslední minutě utkání vyslal kolmou přihrávkou Suchý Kopřivu, který v sólovém nájezdu nezklamal a uzavřel výši skóre na konečných 4:1.

„V tomto utkání se propojily dvě věci – kvalitní herní projev (důležitý pro vývoj fotbalisty) a výsledek (důležitý pro atmosféru v kabině do dalších tréninků). Kluci hráli ve svižném tempu, nechyběla přesnost a rychlost kombinací a touha v zápase uspět. Nicméně pokračujeme…,“ komentoval zápas trenér Štěpán Havránek