Po nečekané porážce minulý týden ve Vejprnicích, čekal žáky Viktorie U15 další nepříjemný soupeř z konce tabulky. Tentokrát Viktoriáni nezaváhali a vítězství zůstalo na...

Po nečekané porážce minulý týden ve Vejprnicích, čekal žáky Viktorie U15 další nepříjemný soupeř z konce tabulky. Tentokrát Viktoriáni nezaváhali a vítězství zůstalo na jejich kopačkách, a to zcela zaslouženě.

„Po celé utkání jsme měli poměrně velkou herní převahu, ale trápili jsme se s koncovkou. A tak první branka padla až těsně před odchodem do kabin. Ve 34. minutě se po pěkném uvolnění Mlynaříkem prosadil aktivní Panuška – 1 : 0. Brankově nám vyšel vstup i do druhé části utkání,“ popisuje zápas trenér Pavel Vitouš.

pavel_vitous_roz.jpgPo další pěkné kombinaci z levé strany a přihrávce Lva se střelecky zapsal do utkání opět Panuška – 2 : 0. „Místo toho, abychom kontrolovali utkání přišlo zaváhání a soupeř za tři minuty snížil ze standardní situace – 2 : 1. Kluky tahle branka tzv. „nakopla“, opět zvýšili obrátky a drtivá většina času se odehrávala na soupeřově polovině.“ Vypracovali si několik velmi dobrých brankových příležitostí, ale střelecky se prosadil pouze Chocholoušek, když se v 66. minutě nádherně „pověsil“ na rohový kop Spěváčka – 3 : 1. „Příjemné pro nás bylo, že se hráči snažili držet míč na zemi a dobře kombinovat. Měli jsme kvalitní útočnou fázi s velkým počtem střel na branku. Na druhé straně koncovka by mohla být daleko lepší. Také v obranné činnosti jsme měli mezery, hlavně v bránění středu pole odkud chodily přesné přihrávky na rychlé útočné hroty soupeře. No a tradiční problém, bránění standardní situace, kde jsme jej při obdržené brance zcela vypustili