Naše vítězství mohlo být daleko výraznější, avšak koncovka nám stále dělá problémy,“ říká trenér U15 Pavel Vitouš. Hosté ze severu sice vstoupili do utkání aktivněji a...

Naše vítězství mohlo být daleko výraznější, avšak koncovka nám stále dělá problémy,“ říká trenér U15 Pavel Vitouš. Hosté ze severu sice vstoupili do utkání aktivněji a získal menší územní převahu. V této fázi utkání byla naše hra neurovnaná, míč byl neustále ve vzduchu a to soupeři vyhovovalo. V 18. minutě jsme stoprocentně využili naši první brankovou příležitost. Panuška pěkným gólem otevřel účet zápasu. Od této chvíle jsme se uklidnili a naše hra získávala svou tvář. Měli jsme stále více ze hry, dobře jsme kombinovali a z toho vznikali velmi dobré brankové příležitosti. Bohužel využili jsme pouze jednu, když se ve 30. minutě po rohovém kopu prosadil hlavou opět Panuška - 2 : 0. Těsně před koncem poločasu udělal chybu Brych, když v pokutovém území  nesmyslně  fauloval  útočníka  hostů a z nařízeného pokutového kopu hosté snížili na 2 : 1.

pavel_vitous_roz.jpgVstup do druhé půle se nám vydařil. Ve 39. minutě završil svoji aktivitu hatrikem Panuška a zvýšil na 3 : 1. To už jsme definitivně převzali vývoj zápasu na svoji stranu. V těchto fázích jsme opravdu hráli velmi dobře. Tlak na soupeře sílil. Nedokázali jsme však svůj náskok zvýšit, přestože jsme k tomu měli dostatek příležitostí. V závěru utkání se hra rozkouskovala, protože rozhodčí přerušoval utkání pro technickou závadu na jedné z branek. Ztráta koncentrace přinesla nepozornost v bránění standardní situace a v 64. minutě soupeř snížil po volném přímém kopu na konečných 3 : 2. Je to škoda výsledek je těsný, ale na brankové příležitosti jsme byli jasně lepší. Hosté z Liberce naši branku ohrožovali pouze ze standardních situací a dvě z nich proměnil. V posledních dvou utkáních jsme obdrželi čtyři branky z toho tři ze standardek. Tady budeme muset zlepšit činnost při jejich bránění

U15

FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec 3:2

Poločas: 2:1

Branky a asistence: 18. min. Panuška, 30. min. Panuška ( Černý ), 39. min. Panuška (Chocholoušek)

Sestava: Brych – Palka, Chocholoušek, Hejnal, Lev – Pernglau, Domabyl, Hradecký, Jarina – Panuška, Černý. Trenéři: P. Vitouš a F. Houška

Střídání: 45. min. Mlynařík za Pernglau, 58. min. Filipec za Lva, 65. min. Spěváček za Panušku