„Kluci chtěli odčinit neúspěch z předešlého kola a s tím do utkání vstupovali. Brankou Pernglau, když se v 6. minutě prosadil  po levé straně Mlynařík a Filipec přiklepl...

„Kluci chtěli odčinit neúspěch z předešlého kola a s tím do utkání vstupovali. Brankou Pernglau, když se v 6. minutě prosadil  po levé straně Mlynařík a Filipec přiklepl střelci, kluci otevřeli skóre zápasu. V dalších minutách se naše kombinační hra postupně vytrácela a iniciativu přebíral soupeř. V této fázi utkání byli kluci nuceni k faulům. Hosté zahrávali až příliš velké množství standardních situací na naší polovině. Nedokázali však naše chyby potrestat. Největší z nich, pavel_vitous_roz.jpgsamostatný nájezd chytil pozorný Brych v brance Viktoriánů. Ještě v prvním poločase mohl nᚠnáskok pojistit opět Pernglau, ale jeho střela minula cíl. Když ani domácí nevyužili výhodu rohových kopů, šlo se do kabin za stavu 1 : 0. Ve druhém poločase jsme zlepšili přesnost přihrávek a více drželi míč na kopačkách. Vyústěním jedné z pěkných kombinací a dobré práce Filipce u půlící čáry, který kolmicí vybídl ke gólové akci Černého, byla branka vstřelená posledně jmenovaným v 57. minutě - 2 : 0. Pak už kluci hru kontrolovali a Pardubickým nic nedovolili. Oproti minulému utkání byl v naší hře byl vidět posun k lepšímu především v obranné fázi. Kluci hráli pozorně a soustředěně. Přesto nᚠvýkon nebyl optimální a já jsem přesvědčen, že tým je schopen předvádět ještě kvalitnější hru,“ okomentoval zápas trenér Pavel Vitouš.