V šestém kole I. ligy žen zajížděly plzeňské fotbalistky na hřiště Hradce Králové. „Bohužel to nejsme my, kdo diktuje tempo hry. Se silnými soupeři nám nezbývá nic než...

V šestém kole I. ligy žen zajížděly plzeňské fotbalistky na hřiště Hradce Králové. „Bohužel to nejsme my, kdo diktuje tempo hry. Se silnými soupeři nám nezbývá nic než bránit a s rovnocennými je to hra spíš na náhodu. Těžko si vypracováváme brankové příležitosti. Když se tak stane, máme nesmírné problémy se zakončením. Stejný byl i zápas s Hradcem Královým. Dá se říci, že soupeř z minima vytěžil maximum a ze čtyřech šancí vstřelil 3 branky. Naopak my ze čtyřech příležitostí nevyužili ani jednu. Ve 27 minutě Odlasová soupeře ještě vychytala, ale v 67´ po ofsajdu 4 hráček H. Králové již byla bezmocná. Asistentka rozhodčí nejprve ofsajd signalizovala, později si to rozmyslela. O tři minuty později jsme po rohovém kopu prohrávali 2:0. Naše šance si rovným dílem rozdělily Beštová s Májičkovou, ale ani jedné se branku vstřelit nepodařilo.

I přes korektury v sestavě díky nepřítomnosti studijními povinnostmi zaneprázdněné Bohmannové jsme sehráli v poli vyrovnané utkání. Ale stejně jako minulý týden byl výkon starších hráček pod  psychickým útlumem z předchozích výsledků a výkon mladších byl nevýrazný. Snad kdyby se nám podařilo dát první branku , mohl být  výsledek opačný. Jdeme dál i když tápeme,“ okomentovali zápas trenéři Josef Dobrý a Karel Fajfrlík.

FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 2 :0

Poločas: 0 : 0

Sestava: Odlasová- Hanžlová, Černá, Valečková – Podroužková, Vachlová, Májičková,    Mikysková  – Myslíková (52´ Šuhajdová), Beštová B.,Markelová .