3:1

(3:0)

Kočí – Junek (82. Schöbel), Mareš, Tregler, Divíšek, Ježdík (65. Bouček), Břížďala, Brandner, Moulis, Fořt (78. Makoš), Hlinka

Šiman – Hradecký, Doležal, Medvěděv, Šíša (46. Lešek), Hejda, Mlynařík, Denk (46. Průcha), Glazer (71. Ruml), Čihák (46. Brožík), Domabyl.

Branky:2. (pen.) a 32. Fořt, 12. Tregler – 85. Mlynařík ŽK:Lešek, Hradecký, Hejda (PLZ) Rozhodčí:Vnuk – Hocek, Doubrava

Už ve druhé minutě zápasu domácí Junek poslal míč do vápna hostí a Mlynařík zahrál ve vápně rukou. Rozhodčí Vnuk ani na chvilku nezaváhal, nařídil penaltu, kterou Pavel Fořt s přehledem proměnil. A o tři minuty později mohl znovu Fořt zvýšit, jelikož po tom, co byl faulován těsně před pokutovým územím hostů, sám zahrál přímý kop do břevna.

Ve 12. minutě po krásně zahraném rohu Mareše se k pravé tyči hostující branky dostali dva nehlídaní hráči domácích Moulis a Jaroslav Tregler a druhý jmenovaný dokopl míč do prázdné branky a zvýšil na 2:0.

O dvacet minut později nejprve vybojoval Hlinka roh pro domácí, Moulis jej zahrál na kopačku Břížďaly a ten v pokutovém území přesně našel hlavu Pavla Fořta, který zvýšil na 3:0.

V druhém poločase se přeci jen hostující borci z Plzně dočkali snížení stavu. Střídající Ruml přihrál v 85. minutě do vápna Michalu Mlynaříkovi, který na druhý pokus přeci jen prostřelil domácího brankáře Kočího.