Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Slavia - Plzeň 2:1 (2:0)

3. kolo, středa 15. 10. 2014, 11:00
Plzeň: Novák Tomáš - Pospíchal Jan, Uzlík Václav, Míka Václav, Těžký Samuel (55. Heller David) - Brož Marek, Patrovský Marek (60. Zajíček Petr), Lávička Martin (36. Šulc Pavel) -Vodrážka Jan (36. Mošna Dominik), Hájek Marek (36. Žižka Michal), Kepl Tomáš
Branka Viktorie: Kepl

V domácím zápase s celkem 1. FK Příbram bohužel patnáctiletí viktoriáni tahali za kratší konec provazu. Ve druhém poločase utkání nedokázali zareagovat na první půli, která byla jednoznačně v režii hostů.

Hodnocení trenéra

„V prvním poločase nás soupeř z Příbrami přehrával ve všech směrech, nedařila se nám hra dopředu, prohrávali jsme osobní souboje a soupeř se zaslouženě ujal vedení 0:5. Ve druhém poločase se naše hra zlepšila, přesto jsme si nedokázali vytvořit dostatečný tlak a více ohrozit soupeřovu branku. Gól se nám podařilo vstřelit pouze z pokutového kopu, tím jsme jen upravili stav utkání na 1:5. V tomto zápase soupeř zaslouženě vyhrál, herně jsme se Příbrami vyrovnali pouze v druhém poločase, což proti takto silnému soupeři nestačí,“ hodnotí trenér Ladislav Novotný.
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál