Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Mladá Boleslav - Plzeň 3:2pen (2:0)

9. kolo, sobota 27. 9. 2014, 10:30
Plzeň: Mařík Richard, Těžký Samuel, Uzlík Václav, Zikmund Alexandr, Mošna Dominik, Lávička Martin, Zajíček Petr (60. Ruda Martin), Kepl Tomáš, Žižka Michal (36. Klich Patrik), Hájek Marek, Vodrážka Jan
Branky: Kepl, Zajíček Pokutové kopy: Vodrážka, Kepl

„V utkání s Mladou Boleslaví jsme opětovně nezvládli úvod prvního poločasu, kdy nás soupeř dostal pod permanentní tlak a díky našim chybám z něj vytěžil vstřelení dvou branek. Poté jsme se již dostali do hry, avšak k ideálnímu výkonu to mělo daleko. Opět nás trápilo velké množství chyb v rozehrávce, a postrádali jsme více odvahy v útočné hře. Ve druhém poločase jsme zlepšeným výkonem a aktivnější hrou dokázali vyrovnat skóre. Závěr utkání se strhl v oboustranný "boj" o vítěznou branku, k jejímu vstřelení nedošlo a utkání vyústilo k pokutovým kopům. V nich byl úspěšnější soupeř, který proměnil všechny své pokutové kopy,“ rekapituluje průběh duelu Ladislav Novotný.

I takováto utkání, ve kterých se nám herně nedaří, jsou pro nás důležitá. Slouží jako inspirace pro zlepšení naší práce do dalších tréninků a zápasů,“ dodává Novotný.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál