Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Mladá Boleslav 1:2pen (0:0)

Žáci U15 si ze zápasu s Boleslaví odnáší bod
09.03.2015
FCVP
U15 - reportáž

V sobotu 7. března se na umělém povrchu 33. Základní školy na Skvrňanech utkali žáci Viktorie Plzeň U15 se stejně starými zástupci Mladé Boleslavi. V utkání byly k vidění dvě branky, které obě padly ve druhém poločase. O utkání musela rozhodnout až dodatečná disciplína v podobě pokutových kopů, ve které byli úspěšnější hosté ze středních Čech.

19. kolo, neděle 8. 3. 2015, 16:00
Plzeň: Mařík Richard, Jakub Král, Václav Míka, Marek Brož, Robin Hranáč, David Heller (65. Samuel Těžký), Pavel Šulc, Václav Uzlík, Dominik Mošna (65. Jan Vodrážka), Tomáš Kepl, Martin Lávička (45. Michal Žižka) Trenéři: Fremut Ludvík, Ladislav Novotný
Branka Viktorie:: 38. Kepl Pokutové kopy proměnili: Uzlík, Kepl, Míka, Šulc, nepoměnil: Žižka

„V závěru zimní přípravy se nám herně ani výsledkově nedařilo. Před prvním mistrovským utkáním se nám značně rozrostla i marodka. Herně jsme utkání zvládli, hráči si plnili povinnosti, zlepšila se obrana a přechod do útoku. Finální části našim útokům chyběla přesnost a výraznější snaha o spolupráci, vypracovali jsme si málo příležitosti k vstřelení gólu,“ říká trenér nejstaršího žákovského mužstva Viktorie Ludvík Fremut.

„Po vyrovnaném prvním poločase, se nám podařilo v první části druhého poločasu na soupeře vyvinout tlak, který jsme korunovali vedoucím gólem. Soupeř následně hru opět vyrovnal. O vedení jsme přišli v závěru utkání, když jsme nestačili včas zformovat obranou řadu. V penaltovém rozstřelu jsme jednou zaváhali a odnesli si z utkání pouze jeden bod,“ dodává Fremut.

Fotogalerie

       
 

Související články

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál