Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Příbram - Plzeň 1:2pen (1:1)

22. kolo, sobota 28. 3. 2015, 10:00
Plzeň: Mařík Richard, Jakub Král (Samuel Težký), Robin Hranáč, Václav Míka, Dominik Mošna, Václav Uzlík, Martin Lávička, Denis Plecitý, Michal Žižka (53. Patrik Klich), Tomáš Kepl, Jan Vodrážka. Trenéři: Fremut Ludvík, Ladislav Novotný
Branka Viktorie: Míka Pokutové kopy proměnili: Uzlík, Hranáč, Kepl, Plecitý, Míka

V utkání hráčů do patnácti let mezi Příbramí a Plzni se hrálo o udržení mezi prvními šesti. Po uplynulém kole se totiž soutěž rozdělila na prvních šest týmů, které budou hrát o vítězství ve skupině a druhých šest, které budou hrát o účast v baráži o sestup z elitní ligové skupiny. Vítězství v utkání zajišťovalo Viktorii první šestku.

Zápas byl spíše atletický, plný osobních soubojů. Moc pohledných fotbalových akcí nepředvedl ani jeden tým. Oba soupeři dodržovali pravidla své taktiky a nedali si navzájem moc prostoru ke kombinaci. Příbram byl v úvodu utkání lepším týmem, Západočeši ale postupně hru vyrovnali. V druhém poločase se však již více bránili, ale i tak se Plzeňanům několikrát podařilo ohrozit soupeřovu branku. Denis Plecitý nastřelil břevno a v poslední minutě po rohovém kopu soupeř vykopl míč na poslední chvíli skoro z brankové čáry.

„V jarní části soutěžního ročníku jsme podali proti silnému soupeři nejlepší a nejzodpovědnější výkon. K udržení v šestce nám chybí jeden bod, ten jsme však ztratili zbytečně v několika jiných utkáních, kdy jsme hráli naivně a hlavně někteří hráči nezodpovědně. I když je v kádru 22 hráčů, zápasy, na které bylo nominováno 18 hráčů, bychom mohli spočítat na prstech jedné ruky. Na podzim i na jaře nás trápí nezvykle velký počet hráčů dlouhodobě zraněných,“ hodnotí trenér Ludvík Fremut.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál