1.FC Slovácko

2:0

(1:0)

Radová M – Šašková (49. Marešová), Roztočilová (26. Hyhová), Heřmanová, Krejčová – Rovňanová, Karasová, Mrázová, Radová A – Vargová, Jiskrová (70. Troupová).

Slovácko do utkání s Viktorií Plzeň vstoupilo aktivně a domácí hráčky byly od prvních minut lepší. Jejich útokům dokázaly Západočešky čelit jen do dvacáté třetí minuty, kdy soupeřky daly první branku. Po obdrženém gólu se hostujícímu týmu podařilo zahrozit z několika protiútoků, ale vstřelit branku se nepovedlo, proto poločas skončil výsledkem 1:0 pro domácí. Ve druhé půli hráčky Slovácka daly ještě jednu branku a v klidu si hlídaly vedení. Plzeň jen obětavě bránila a jen ojediněle se pokusila o protiútok.

„Při hodnocení utkání musím naše hráčky pochválit hlavně za obětavý výkon proti velmi kvalitnímu soupeři," říká trenér Milan Lukeš.