7:3

(3:1)

Radová M – Rovňanová(77. Troupová), Krejčová, Králová, Šašková- Radová A, Mrázová, Prokopová, Sládková (24. Heřmanová) – Vargová (75. Jiskrová)

Branky Viktorie: 15. Vargová, 42. Mrázová, 47. Vargová

Rozhodující utkání o postup do finálové skupiny se hrálo na hřišti Slavie Praha. Domácí nastoupily posílené o hráčky prvního družstva, které mají již zkušenosti z ženské ligy mistryň a na jejich hře to bylo znát. První dvě branky padly v 11. a 13. minutě po individuálních chybách na levé straně hřiště. Plzeňským hráčkám se povedlo snížit na 2:1 v 15. minutě, ale hostující tým bohužel do poločasu jednu branku dostal. Po změně stran se viktoriánkám povedlo snížit rozdíl skore na 3:2, ale vzápětí dal soupeř branku na 4:2. Hráčky Plzně nesložily zbraně, nadále bojovaly proti silnému soupeři a snížily na 4:3. Po otevření obrany, kdy chtěl hostující tým podpořit útok a zkusit dát branku na potřebnou remízu, dal soupeř tři branky, které rozhodly.

„Při hodnocení utkání musím holky pochválit za velkou bojovnost. Většina hráček, které nastoupily do utkání, podaly nadprůměrný výkon,“ hodnotí utkání trenér Milan Lukeš.