Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Ústí n. L. 5:3 (2:0)

15. kolo, sobota 14. 11. 2015, 10:15
Plzeň: Edelman David - Valeš Petr (36´ Šimek Martin), Zikmund Alexandr, Fišer Dominik, Halász Jan - Kuhajda Tomáš (65´ Ruda Martin) - Koranda Daniel, Janda Josef (30´ Nováček Jindra) - Popovič Roman, Pecháček Ondřej, Špirk Dominik (65´ Kotěšovec Lukáš)
Branky Viktorie: 35., 38. a 70. Pecháček, 15. Zikmund, 65 Nováček

"Zápas, ve kterém jsme zažili ukázkový příklad toho, co dělá s výkonem psychika. Utkání jsme měli víceméně pod kontrolou a v 38. minutě vedli 3:0. Ztrátou koncentrace, zodpovědnosti a podceňováním situací soupeř během 40. až 45. minuty srovnal na 3:3 a měl ještě jednu velikou šanci, kterou výborně kryl brankář Edelman. Naše hra byla po této pětiminutovce naprostý chaos. Velice cenné bylo opětovné chtění získat vedení a snaha utkání strhnout na svoji stranu. To se povedlo v 65. minutě díky J. Nováčkovi, který ještě s Martinem Šimkem vypomáhali týmu U15 jako o rok mladší kluci. Konečný výsledek ustanovil O. Pecháček, který v tomto utkání vstřelil hattrick," rekapituluje trenér Josef Šneberger.

"Celkově šlo asi o divácky napínavé střetnutí, ale také se potvrdila veliká nevyrovnanost našich výkonů. Jdeme dál - v úterý nás čeká Slavia Praha a pak poslední letošní utkání se Sokolovem," dodává Šneberger.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál