1:2pen

(1:0)

Valeš, Heller, Uzlík, Halász, Hranáč, Král (58. Brož), Šulc (53. Kraml), Štursa, Kepl (41. Patrovský), Remiᚠ(41. Selnar), Němec (68. Klich)

Branka Viktorie: 63. Štursa

Viktoriáni vstoupili do zápasu aktivně a největší šanci úvodního tlaku hostů měl Štursa, který si však v poslední chvíli předkopl míč. Iniciativu v průběhu prvního dějství převzali domácí, kteří si vytvořili převahu silovým pojetím. Plzni se nedařilo reagovat na odražené míče, a pokud se k odraženému míči Západočeši dostali, byla jejich činnost nepřesná. Hra se odehrávala převážně mezi vápny. Slavia byla nebezpečná po standardních situacích a po jedné z nich se prosadil Krobot. Ve druhém poločase přišlo mírné zlepšení výkonu Viktorie a v 63. minutě se hostům podařilo vyrovnat. Selnárovu přihrávku dorazil Štursa.

„Kluci odehráli bojovné utkání, plné osobních soubojů. Bohužel chyběly vážnější šance a my v závěru byli úspěšnější v pokutových kopech než Slavia a zvítězili jsme 5:4,“ hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.