(1:0)

FC Hlučín

Šampalík – Kadar, Vacovský, Čihák, Rychnovský – Petr (85. Suchý), Pavlík – Pihrt (59. Vilček), Vais (75.Mudra), Kulhánek (67. Arzberger) – Pinc

Branky: 44. Pinc, 78. Vilček

V prvním kole dorostenecké ligy viktoriáni přivítali na svém hřišti nováčka soutěže z Hlučína. Soupeř po celé utkání velmi dobře bránil a spoléhal se na brejkové situace vedené především Pecuchem. Domácí se snažili hrát trpělivě a vstřelit co nejdříve úvodní branku, ale to se podařilo až před poločasem, kdy se po akci Pavlíka a důrazném počínání ve vápně trefil Pinc. Soupeř zahrozil pouze z kraje druhého poločasu, ale střela Pecucha po individuální akci šla nad branku. Druhou branku plzeňští vstřelili po akci Rychnovského a zakončení Vilčeka k tyči. Další branky již nepadly, a tak na úvod Viktoria zaznamenala vítězství 2:0.