0:1

(0:0)

Valeš – Holík, Svoboda, Vacovský, Rychnovský – Petr (85. Suchý), Pavlík – Arzberger, Vais (68. Mudra), Vilček – Pinc (57. Ryška)

Branky: 75. Petr

Do zápasu vstoupili viktoriáni aktivně, měli více ze hry a vytvářeli si i střelecké příležitosti. Tu první měl hned na začátku zápasu Pinc, ale nezamířil dobře a branku netrefil. Po standardní situaci mohl otevřít skóre Holík, ale brankař Ciupa na poslední chvíli zakročil a dorážka Vacovského šla nad branku. Hosté dále pokračovali v aktivitě a především šance Petra nebo Vaise měly skončit gólově. Druhý poločas se nesl v podobném duchu jako ten první. Plzeň tlačila a Karviná bránila. Jeden z klíčových momentů přišel v 55. minutě, kdy stoper Formela hrubě fauloval Pince a dostal červenou kartu. Početní převahu viktoriáni využili v 75. minutě, když se po akci Rychnovského trefil střelou k tyči Petr. Další příležitosti již hosté nevyužili, a tak si odvezli z Karviné vítězství 1:0.