(0:4)

AC Sparta Praha

Štichová, Kindlová, Hraničková, Stejskalová Vendula, Vorlová, Skalická, Polcarová, Gajdošová, Stejskalová Veronika, Ajazi, Belšánová, Remiášová, Michlová, Trojanová

Branka Viktorie: vlastní

Starší žačky Viktorie o víkendu vyzvaly na souboj Spartu Praha. Po nevydařeném prvním poločase, kdy slečny nesplnily požadované úkoly a nechaly iniciativu na kopačkách Sparanek, skončil první poločas 0:4.

V druhé polovině utkání Viktoriánky podaly o mnoho lepší výkon, hra se vyrovnala a v mnoha fázích utkání byl domácí tým aktivnější a docílil i gólu na 1:4, i když byl vlastní.

Závěr zápasu už ale opět patři zcela hostujímu týmu a Sparta vstřelila další 4 branky.

„Utkání nám příliš nevyšlo. Děvčata přistupovala k protihráčkám pozdě, chyběl nám také důraz na míči a byli jsme málo aktivní. To je jen pár nedostatků, které zapříčinily prohru Viktoriánek,“ hodnotí utkání trenér Bohouš Bláha.