f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Hradec Králové 3:2 (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma Future v2All-in permice 2018/2019
ProLogspeed

Plzeň - Hradec Králové 3:2 (1:1)

23. kolo, neděle 14. 5. 2017, 13:00, Luční
Plzeň: Novák – Heller, Fišer, Hranáč, Brož (41. Žilák), Kraml, Zajíček (41. Uzlík), Selnar (73. Král), Klich (69. Němec), Vrba, Štursa (C) (60. Šulc)
Hradec Králové: Brát – Nemšovský (C), Samko, Slavík, Rajnoch, Finěk (55. Martinec), Havrda (63. Králíček), Horák, Bartoníček (45. Neumann), Novotný, Ansorge (41. Ptáček).
Branky: 29. Štursa, 50. Hranáč, 73. Klich – 5. Havrda, 76. Horák, ŽK: Uzlík – Nemšovský, ČK: 40. Novotný (HKR), Rozhodčí: Cihlář – König, Havránek.
Diváci: 50.

Ohlasy trenérů

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „ Začátek zápasu byl z naší strany ospalý. Hradec se již v páté minutě dostal do vedení. V průběhu poločasu jsme dokázali hru zlepšit a zaslouženě jsme vyrovnali, když Selnar vyslal do úniku Štursu, který se uvolnil ve vápně a přesně zakončil. V poslední minutě prvního dějství byl vyloučen hostující obránce za faul na unikajícího Selnara. Ve 43. minutě Hranáč pohotově zareagoval v pokutovém území a dorážkou nás dostal do vedení. Hradec i v deseti bojoval. Soustředil se na obranu a vyrážel do rychlých protiútoků. Po jedné z hostujících akcí vykopával Žilák míč z prázdné branky. V 72. minutě jsme získali míč ve středu hřiště a rychlou kombinací se k zakončení do prázdné branky dostal Vrba, který zvýšil na 3:1. Hradec v závěru po standardní situaci snížil na konečných 3:2. Vzhledem k programu pro nás bylo utkání nesmírně náročné. V zápase se objevily dobré pasáže, ale pořád máme v posledním měsíci sezóny na čem pracovat.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál