15. kolo / Sobota 18. 3. 2017, 12:00 / Bedřichovská UMT

0:3

(0:1)

Doležal – Podzimek (75. Vlach), Slepička (C) (60. Polívka), Král (41. Jelínek), Machurka, Petrouš (60. Naar), Kolařík, Ilušák, Jarovský, Čížek, Hobzík.

Riedl – Ruda, Strmiska, Strnad (30. Petrmichl), Halász – Kuhajda, Lehký (55. Pavlík), Dotzauer (60. Kodýdek) – Václavík, Kotěšovec, Popovič.

Branky: 38. Václavík, 46. Lehký, 58. Kotěšovec, ŽK: Strmiska, Rozhodčí: Švorc – Gryc, Andras.

Diváci: 50

Úvod utkání patřil hostující Viktorii, která se dostala do šance, ale Popovič nedokázal domácího brankáře Doležala prostřelit. Následně se do několika akcí dostal i Meteor, rovněž své šance však nevyužil. Těsně před přestávkou se trefil hostující Václavík a Plzeň vedla 1:0.

Celý druhý poločas vyzněl lépe pro červenomodré, a tak dvě vstřelené branky byly logickým vyústěním dění na hřišti.

Josef Parlásek (Plzeň): Měli jsme dobrý vstup do utkání, nicméně jsme pak kvůli hrubým individuálním chybám nabídli soupeři šance. Pomohl nám gól těsně před koncem první půle, ve druhé už jsme měli zápas pod kontrolou a zaslouženě přidali další branky.