Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Bohemians 0:1 (0:0)

21. kolo, sobota 25. 3. 2017, 11:00, 33. ZŠ
Plzeň: Šulc – Šimek, Jílek, Kolerus, Brýla (55. Mertl) – Pešek (55. Královec), Krátký, Koželuh – Renza (46. Šoul), Patrovský, Votava (55. Sabol).
Bohemians: Matějka – Hollmotz (36. Spizzirri), Kadlec (36. Sochor), Keller, Mareš (C), Novák (50. Kankara), Švestka, Vott, Vacek (45. Havránek), Knap (36. Zach), Hodouš.
Branka: 68. Sochor, Rozhodčí: Šlapák – Schneider, König.
Diváci: 30.

V prvním poločase si Viktoria vytvářela příležitosti kombinací přes střed hřiště. „Momentálně ale bohužel nejsme v takové fázi, abychom si mohli dovolit tyto šance zahazovat a čekat na další. Soupeř hrál velice bojovně a byl kvalitní v osobních soubojích,“ řekl trenér Plzně Štěpán Havránek.

Ve druhé půli již tak urovnaný herní projev domácí neměli. Oba celky spoléhaly na rychlé protiútoky. Hosté se prosadili v 68. minutě a Západočeši již zareagovat nedokázali, ačkoliv měli právě před inkasováním gólu velkou šanci v podobě přečíslení dva na jednoho.

„Nicméně se v naší hře čím dál více objevují věci z tréninků, z čehož máme radost. Nyní musíme určité činnost dotahovat k přesnějšímu a rychlejšímu provedení tak, abychom byli více efektivní zvláště v útočné fázi,“ podotýká kouč Havránek.

 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál