15. kolo / Sobota 1. 4. 2017, 10:15 / Vladivostocká

8:1

(4:0)

Gothard – Sládek (C), Čížek, Měkota, Krstevski, Motyčka, Beran, Tischler, Mazánek, Beneš, Fatrdle. Náhradníci: Labík, Slavata, Trédl.

Fořt –– Daněk, Čeliš (C), Čermák, Dolejš, Doubek, Falout, D. Keltyčka, T. Keltyčka, Košík, Mertl. Náhradníci: Motlík, Prokop, Štauber, Urbánek.

Branky: 5. Měkota, 7. Tischler, 10. Beran, 35. Tischler, 68. Beran, 71. Tischler, 74. Krstevski, 77. Labík – 88. D. Keltyčka, Rozhodčí: Kohout.

Diváci: 40

Hodnocení trenéra Filipa Linharta: „Setkaly se dva naprosto fyzicky nevyrovnané týmy. Slavia potvrdila svou vysokou fotbalovou kvalitu, která byla navíc podpořena fyzickými parametry většiny hráčů. My takové nemáme... Již od začátku jsme nezachytili vysoké tempo utkání a vcelku rychle prohrávali 0:3. Přestože Slavia měla nadále více ze hry, vstřelení dalších gólů jsme už do konce třetiny nedopustili. V kolonce střel ale byla po první třetině na naší straně nula. Druhá třetina byla vyrovnanější, nahrává tomu i výsledek. Navíc jsme dokázali čtyřikrát vystřelit. V poslední třetině nám došly síly, přesto jsme po hezké akci dokázali vstřelit krátnou branku. Kluci zápas odmakali, většina z nich si sáhla až na dno. Porazil nás zdatnější, ale i fotbalovější tým.“