Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Hr. Králové - Plzeň 3:4pen (1:1)

8. kolo, sobota 30. 9. 2017, 12:45, Háječek
Hr. Králové: Vlk – Jurčenko, Krotil (36. Kalina), Chudý, Hendrich, Pospíšil (C), Kutík, Kober, Konečný, Musil (53. Holík), Holub.
Plzeň: Kunesch – Čeliš (47. P. Pracht), Vach, Rajtmajer (36. D. Keltyčka), Vinš (47. Mertl) – T. Keltyčka, Falout (C) (16. Kamenský) – Štauber (36. Kule), Doubek (36. D. Pracht), J. Vonásek – Rádl (61. Čeliš).
Branky: 27. Jurčenko, 51. Pospíšil, 70. Jurčenko – 6. Rádl, 38. J. Vonásek, 54. Rádl, Penalty: 3:5, Rozhodčí: Slavíček – Junek, Kubišta.
Diváci: 42.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Úvod utkání byl z naší strany aktivní a v 6. minutě vstřelil po dlouhé přihrávce brankáře Kunesche branku Rádl. Po tomto okamžiku bohužel převzalo otěže mužstvo z Hradce Králové. My byli pasivní v nabídce na přihrávku a hra vypadala celkově velice bojácně. Soupeř v 18. minutě neproměnil pokutový kop. Nicméně ve 27. minutě srovnal na 1:1 po dohraném rychlém protiútoku. Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit s daleko větší herní odvahou, více zkracovat hřiště a mít více míč na svých kopačkách. Ve 38. minutě proměnil svoji šanci Honza Vonásek a opět jsme šli do vedení. Také naše kombinace již měla svoji tvář. Bohužel v 51. minutě se znovu ukázal náš velký nedostatek – bránění standardních situací a hráč soupeře Pospíšil vstřelil po rohovém kopu branku. Dvě minuty na to – v minutě 53. dal svůj druhý gól Jarda Rádl – 2:3. V poslední minutě utkání stačil opět Hradec Králové vyrovnat Jurčenkem na konečných 3:3. Při pokutových kopech naši hráči potvrdili dovednost těchto situací a všechny proměnili. A když náš brankář Kunesch jeden pokutový kop chytil, odvezli jsme si vítězství 3:4. V tomto utkání jsme nebyli lepším mužstvem. Nicméně jsme rádi, že i takováto utkání jsme schopni zvládnout velkou bojovností všech hráčů a kvalitním rychlým přechodem do útoku. Příště ale chceme hru více kontrolovat a udávat tempo.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál