Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Písek - Plzeň 2:16 (2:8)

8. kolo, čtvrtek 28. 9. 2017, 10:00, Burketova
Písek: Čechal (C) – Hejdánek, Václavík, Horba, Baďura, Müller, Mařík, Dufek, Pešek, Hořánek, Ředina, Matoušek, Pergler.
Plzeň: Krištofovič – Červený, Šot, Soupír, Gaszczyk, Trojan, Kulišan (C), Gadač, Se. Horváth, Si. Horváth, Vilímek, Houdek, Fremr, Šedivý, Suchý.
Branky: 12. Pergler, 47. Hejdánek – 1. Gaszczyk, 9. Houdek, 35. Gadač, 38. Gaszczyk, 39. Šot, 48. Soupír, 50. Gaszczyk, 59. Gadač, 63. Vilímek, 64. Soupír, 66. Šedivý, 68. Gaszczyk, 72. Houdek, 77. Si. Horváth, 86. Gaszczyk, 90. Šot, Rozhodčí: Kaštánek.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Martin Vísner (FC Viktoria Plzeň): „První třetinu jsme neměli ideální pohyb bez míče a postrádali jsme větší nabídku středových hráčů. Ve druhé a třetí třetině se již tyto činnosti zlepšily a tím pádem jsme byli i více variabilnější v rozehrávce od brankáře. I přes vysoké vítězství je třeba dále pracovat na zakončení, které jsme mnohdy neřešili dobře a především tváří v tvář brankáři soupeře jsme nejednou trestuhodně šanci zahodili. V tomto utkání jsme si dále vyzkoušeli variantu presinku ze středového pásma. Kluky tak připravujeme na možné změny v postavení soupeře a zaujmutí výchozího postavení do obranné fáze. Za utkání kluci zaslouží pochvalu, příjemné bylo i pět vstřelených branek Pavla Gaszczyka.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál