Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Petřín Plzeň 3:2pen (1:1)

5. kolo, neděle 10. 9. 2017, 16:45, Spartak Chrást
Plzeň: Šulc – Šoul (57. Mertl), Petržílka, Jílek (C) (57. Řezníček), Renza – Pešek (57. Brýla), Novický – Královec, Vostárek, Kortan – Tesař (57. Vrba).
Petřín Plzeň: Pejřimovský – Nový (41. Salvět), Bílik (80. Kolena), Tětek (C), Maur (57. Šobr), Černý, Junek (69. Ledvina), Jócsik, Koželuh, Fikrle, Korelus.
Branky: 21. Tesař, 60. Vrba – 22. Fikrle, 72. Ledvina, Penalty: 4:3, Rozhodčí: Hodek – Duspiva, Čubr.
Diváci: 150.

Hodnocení trenéra

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „V utkání s Petřínem jsme byli fotbalovějším týmem a soupeř zase důraznějším. V prvním poločase nám dělala problém rozehrávka, která byla pomalá a k tomu měl soupeř ještě dost sil a dobře bránil. Přesto se nám podařilo párkrát dobře vyjet z obrany a z jedné povedené akce dát gól... Bohužel jsme vzápětí hned inkasovali ze standardní situace. Během prvního poločasu jsme si vypracovali ještě pár příležitostí, ale ty se nám nepodařilo zakončit. Petřín měl v 1. půli ještě jednu šanci, při ní se vyznamenal náš brankář. Ve druhém poločase jsme drželi míč, tlačili se do vápna, ale nedařilo se nám zakončit přes odhodlaného soupeře. Nakonec jsme v 60. minutě přidali druhý gól, ale soupeř o 10 minut později opět srovnal kvůli našemu nedůrazu ve vápně. V závěru se nám podařilo dostat ještě jednou do dobrého zakončení, ale soupeř vykopl míč z brankové čáry. Zápas rozhodovaly penalty a v nich jsme byli úspěšnějším týmem.“

Fotogalerie

       
 
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál