4. kolo / Neděle 3. 9. 2017, 10:00 / Benešov UMT

(0:4)

SK Benešov

Matoušek – Horák, Fišer (46. Štrajt), Dumský, Rataj, Popelka, Lupač, Hampl (C), Průcha (71. Baariev), Srb, Baštýř.

Valeš – Plecitý, Hranáč, Kraml (C), Šimek (71. Kolerus) – Brož, Uzlík, Selnar, Němec (73. Krátký), Šulc – Kepl (61. Patrovský).

Branky: 46. Průcha, 76. Baariev – 20. Kepl, 26. Brož, 40. Kepl, 43. Selnar, 56. Kepl, Rozhodčí: Vnuk – Filip, Klápa.

Diváci: 36

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase hráli kluci to, co jsme si řekli. Vytvořili jsme si hodně šancí a vedli 4:0. Benešov hrál s hodně vytaženou obranou, tudíž nám často byly pískány i ofsajdy. Nástup do druhého poločasu měl Benešov lepší, snížil na 1:4 a kluci se z toho chvilku museli srovnávat, pak jsme ovšem dali další gól a už trochu odešla koncentrace. Přesto jsme to zvládli, ale musím říci, že s druhým poločasem jsem nebyl tolik spokojený jako s tím prvním. Opět bych chtěl pochválit všechny kluky za přístup, potěšil mě i patnáctiletý obránce Šimek, který v takto mladém věku zvládl hrát proti starším hráčům.“