6. kolo / Neděle 17. 9. 2017, 10:00 / Branická

0:5

(0:3)

Saladiak – Škurek (C), Stareček, Bazal, Majer, Klouček (79. Skalický), Sochor, Souček (71. Ratner), Krasnyanyk, Babka (68. Toman), Jireček.

Valeš – Plecitý, Strnad (71. Jílek), Míka, Renza – Popovič, Kraml (C), Pavlík (64. Votava), Krátký – Pecháček – Patrovský (53. Kolerus).

Branky: 5. Míka, 20. Plecitý, 44. Patrovský, 61. Kraml, 70. Krátký, Rozhodčí: Lafek – Lafata, Habada.

Diváci: 80

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Do utkání jsme vstoupili dobře, soupeř byl trochu zaskočený. Hru jsme v úvodu měli pod kontrolou a brzy dali dvě branky. Vyšehrad se posléze uklidnil a měl i nějaké šance, ale gólman Valeš nás podržel. Měli jsme trochu štěstí a paradoxně přidali krásný gól na 3:0. V úvodu druhé půle Vyšehrad pět minut hrál, ale posléze jsme z brejku dali na 4:0. Určitě to byl pro nás dobrý zápas, měli jsme tam opět několik mladých hráčů. Musím je pochválit. Jsem rád, že jsme to zvládli. Po zranění začal hrát Míka, odehrál celý zápas a to je pozitivní. Nerad chválím jedince, ale musím pochválit Pecháčka, který hrál fantastický zápas a nahrával na dva góly. Skvělý zápas odehrál také Popovič.“