f Reportáž ze zápasu: Plzeň - Žižkov 2:3pen (1:1) | FC VIKTORIA Plzeň
Puma banner vlevoNabídni své místo
Countdown k losu Ligy mistrů

Plzeň - Žižkov 2:3pen (1:1)

11. kolo, neděle 22. 10. 2017, 15:30, Spartak Chrást
Plzeň: O. Valeš – Brož, Hranáč, Kolerus, Šimek – Němec (63. Patrovský), Uzlík (C), Řezáč, Dotzauer (46. P. Valeš), Selnar – Vilček (53. Kotěšovec).
Žižkov: Dlabola – Kaisler, Obermajer (C), Machač, Krivosheev, Livora (82. Lanc), Chytra (68. Vohánka), Olšovský, Hrubý, Zeman, Kravčík (68. Studený).
Branky: 39. Vilček, 49. Řezáč – 33. Zeman, 87. Olšovský, Penalty: 3:4, Rozhodčí: Duda – König, Kříž.
Diváci: 55.

Hodnocení trenéra:

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Věděli jsme, že hrajeme s těžkým soupeřem a proti starším klukům. Zápas měl kvalitu. My jsme hráli dobře, ale bohužel jsme opět neproměnili nějaké příležitosti. Kluky jsem ovšem nabádal, ať hrají pořád stejně, do půlky se nám podařilo vyrovnat. Ve druhém poločase jsme se po pěkné akci dostali do vedení, ale bohužel poté, co přišli kluci z lavičky, ta kvalita trochu opadla, protože jsou mladší. Pořád jsme to nějak drželi, ale bohužel soupeř v závěru po jedné naší hloupé chybě za celý zápas vyrovnal na 2:2. Na penalty jsme pak prohráli, ale říkám, zápas byl kvalitní a o výsledek mi až tolik nejde. Kombinačně to vypadalo velice dobře ten zápas. Nejsem úplně zklamaný z remízy, jsem rád za tu předvedenou hru oproti zápasu s Příbramí.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál