12. kolo / Neděle 29. 10. 2017, 10:00 / Burketova

(1:0)

FC Písek

Váverka – Viták (89. Kurčík), Němeček, Blažek (C), Hrala, Kulík, Petřík (88. Václavík), Sigmund, Říha, Jiskra, Kasík (81. Dan).

Valeš (C) – Brož, Plecitý, Kolerus, Šimek – Němec, Krátký (75. Votava), Kuhajda, Koželuh – Vilček – Kotěšovec (46. Patrovský).

Branky: 33. Kasík, 57. Kasík, 69. Petřík, 74. Blažek, 77. Kasík, 80. Kasík – 58. Vilček, 68. Vilček, Rozhodčí: Průcha – Rinth, Toucha.

Diváci: 70

Pavel Fořt (FC Viktoria Plzeň): „Zápas ovlivnil silný vítr. Domácí na nás byli dobře připravení. V prvním poločase čekali na naše chyby, Písek měl velice dobrého a silného útočníka. První poločas jsme prohráli 0:1, hra se mi moc nelíbila. Něco jsme si řekli o přestávce, do druhé půle jsme vstoupili dobře, ale bohužel inkasovali na 0:2. Krátce poté jsme snížili a měli hru pod kontrolou. Pak jsme vyrovnali, ale z brejků jsme dostávali goly. Soupeř zaslouženě vyhrál. Je to pro nás i přes prohru cenná zkušenost, soupeř byl silovější, my tvořili chyby v prostředku. Dostali jsme tři góly po našich chybách, které se na úrovni Viktorie Plzeň nesmí stávat. Pořád se kluci učí, takže zase taková tragédie to není, po zápase jsme si to vyříkali, je to dobrá lekce a hráči budou více pracovat na nápravě. Gratulujeme soupeři.“