Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Most 4:2 (1:1)

17. kolo, neděle 18. 3. 2018, 14:30, Luční
Plzeň: Šulc – Šoul, Petržílka, Jílek (C), Vrba (66. Mertl) – Novický, Tesař (60. Brýla), Pešek – Královec, Krátký, Votava (60. Patrovský).
Most: Kovařík – Rosenbaum, Novák, Koutecký, Macák, Lastovka (C), Černý, Ismail (41. Klíč), Činoveský, Myška (51. Gyenge), Loukota.
Branky: 1. Krátký, 41. Krátký, 59. Krátký, 66. Jílek – 28. Rosenbaum, 75. Rosenbaum, Rozhodčí: Mudra – Kříž, Šimek.
Diváci: 40.

Hodnocení trenéra

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Tentokráte se nám vydařil vstup do utkání a v 1. minutě jsme se dostali do vedení střelou Krátkého z vápna. Během prvního poločasu jsme měli převahu a i jsme se dostávali do nebezpečných situací. Bohužel nám chyběl větší důraz v poslední třetině hřiště a další gól jsme nepřidali. Naopak po špatném odkopu míče z našeho vápna dokázal soupeř vyrovnat na 1:1. Ke konci poločasu jsme se ještě dostali do tlaku a získali penaltu za ruku soupeře. Tu jsme bohužel neproměnili... Ve druhé půli se nám zase podařilo vstřelit gól hned v 1. minutě, kdy se po centru Matěje Šoula prosadil hlavou Kryštof Krátký. Na 3:1 zvyšoval po pěkné akci opět Krátký. A po dohrané standardní situaci přidal další gól Petr Jílek. Soupeř v závěru utkání dokázal snížit na 4:2.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál