Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Plzeň - Mladá Boleslav 2:1 (2:0)

15. kolo, sobota 17. 3. 2018, 12:45, 33. ZŠ
Plzeň: Kunesch – Prokop, T. Keltyčka, Rajtmajer, Vinš (45. Mertl) – Secký (45. Kamenský), Falout (C) (45. P. Pracht) – D. Keltyčka (45. D. Pracht) – Čeliš (45. J. Vonásek), Štauber (45. Kule), Dooubek.
Mladá Boleslav: Bubák – Fořt, Poláček, Král (C), Reichl, Zajpt (65. Fišar), Kaulfus, Kareš (45. Novák), Štěrba, Strnad, Lenikus (45. Novák).
Branky: 18. D. Keltyčka, 23. Čeliš – 59. Zajpt, Rozhodčí: Pálek – Bejček, Kořan.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Utkání se hrálo na těžkém terénu. Po vyrovnaném úvodu jsme zhruba od desáté minuty byli lepším mužstvem. V 18. minutě vstřelil gól po rohovém kopu Dan Keltyčka. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a po přihrávce Martina Doubka se prosadil ve 23. minutě Marek Čeliš. V této pasáži duelu jsme byli aktivní v presinku. Získávali jsme řadu míčů ve středu hřiště a byli produktivní v přechodové fázi. Ve druhém poločase naše tempo hry, i vzhledem k sedminásobnému střídání, opadlo. Soupeř toho využil ke vstřelení branky na 2:1 v 59. minutě. Celkově jsme s výkonem týmu spokojení. Na druhou stranu jsme nedokázali kontrolovat hru až do konce tak, jak by si vývoj podobného utkání zasloužil.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál