Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Slavia - Plzeň 2:1 (1:0)

18. kolo, středa 11. 4. 2018, 17:15, Vladivostocká
Slavia: Slavata – Fatrdle (57. Trédl), Sládek (C), Měkota, Krstevski, Ambros (36. Jinoch), Čížek (36. Beneš), B. M. Aguiar Gomes (56. Moravec), Labík, Iliev, F. T. Aguiar Gomes.
Plzeň: Daněk – Prokop, T. Keltyčka (C), Rajtmajer, Vinš (45. Mertl) – Secký, Vach – D. Keltyčka (45. J. Vonásek) – Čeliš, Štauber (45. I. Vonásek), Doubek.
Branky: 30. F. T. Aguiar Gomes, 66. Beneš – 68. Čeliš, Rozhodčí: Hurych – Zelený, Chrenko.
Diváci: 88.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Celkově se jednalo o vyrovnané utkání. Slavia byla klidnější na míči a lépe zvládala situace jeden na jednoho. Z tohoto důvodu se dostávala v předfinální fázi do přečíslení. Naše obrana ale hrála dobře a centry do pokutového území dokázala odvracet. Ve 30. minutě jsme inkasovali branku po sérii prohraných osobních soubojů. My jsme se prezentovali dobrým pohybem a rychlou přechodovou fází. Bohužel jsme rozjeté brejkové situace často nedotáhli do konce. Druhý poločas měl podobný průběh. V 66. minutě šel soupeř již do dvoubrankového vedení. Ceníme si, že toto kluky nezlomilo a hned v nadcházející minutě vstřelil branku Marek Čeliš. Utkání si opět vyhodnotíme jak z pozitivního, tak negativního pohledu a budeme se chtít do dalších duelů zlepšit.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál