Puma banner vlevo
Vstupenky Olympiacos

Teplice - Plzeň 1:0 (1:0)

24. kolo, středa 16. 5. 2018, 14:45, Na Stínadlech
Teplice: Myška (36. Grümann) – Hopi, Lachman, Kolář (53. Letocha), Šístek, Korselt (C), Polívka (36. Hloušek), Bartoš (49. Lána), Raiminius (36. Trnovec), Ingardia (58. Douša), Bílek (36. Štercl).
Plzeň: Daněk – Prokop, Vach, Rajtmajer, Falout (C) – Kamenský, Secký – Doubek – I. Vonásek (50. Hašek), Rádl, J. Vonásek (40. Kule).
Branky: 33. Ingardia (pen.), Rozhodčí: Šimeček – Topinka, Bůžek.
Diváci: 50.

Hodnocení trenéra

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „V prvním poločase jsme byli málo aktivní v pohybu bez míče a pozdě jsme reagovali na herní situace. Po naší pomalé výstavbě hry fauloval ve 33. minutě Tomáš Vach hráče soupeře v pokutovém území a z následné penalty šel domácí tým do vedení. Do druhého poločasu jsme chtěli náš výkon zlepšit. Myslím si, že se nám toto povedlo a byli jsme již minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme měli zbytečné ztráty míče ve středu hřiště, z kterých měly Teplice dvě nebezpečné akce. Nicméně druhý poločas je pro nás povzbuzující do dalšího období. Zde jsme již byli dobře v kombinaci, vytvářeli si předfinální situace, ale bohužel jsme na ně nenavázali kvalitnější finalizací. Nyní je potřeba zregenerovat síly, protože nás postihla velká marodka týmu. Proto bychom chtěli poděkovat Pavlu Haškovi, který nás v tomto zápase doplnil z kategorie U13. Příští týden nás čeká turnaj v jižních Čechách.“
 
© FC VIKTORIA Plzeň & eSports.cz, s.r.o. & Beneš & Michl
facebook |  twitter |  Google+ |  YouTube |  RSS kanál