12. kolo / Sobota 27. 10. 2018, 11:00 / SC Horní Počernice

2:1pen

(0:1)

Markovič – Walter, Vlasák (67. Krobot), Hošek (62. Kubáň), Kosek, Vít, Zeronik, Vincour, Eichler (73. Zinhasovič), Vlček (C), Červ.

Bleha – Halász, Gabriel, Míka (C), Žilák (78. Václavík) – Pek, Uzlík (87. Kodýdek), Šulc – Selnar, Pecháček (71. Krátký), Plecitý.

Branky: 75. Vlček – 32. Šulc, Penalty: 4:2, ŽK: Červ, Eichler, Rozhodčí: Myška – Vnuk, Hocek.

Diváci: 100

Jiří Žilák (FC Viktoria Plzeň): „První poločas byl z naší strany povedený. Obrana velice dobře pracovala a domácí do žádné šance nepustila. V útočné fázi jsme měli na těžkém terénu dobré pasáže. Šulc nás ve 32. minutě dostal do vedení a velikou šanci nevyužil Uzlík. Úvod druhého poločasu patřil nám, ale vstřelit druhou branku jsme z tlaku nedokázali. V závěrečných dvaceti minutách se hra vyrovnala. Slavia dokázala vyrovnat v 75. minutě po dohrané standardní situaci. V posledních minutách Šulce vychytal Markovič a stejný hráč měl dobrou příležitost ke vstřelení gólu hlavou, ale netrefili jsme branku. V penaltovém rozstřelu byla přesnější Slavia.“