4. kolo / Sobota 1. 9. 2018, 15:15 / Bedřichovská

1:2

(0:1)

Valín – Martínek (C), Candra, Jankovský (63. Musil), Motyčka, Chalupecký, Lukavec (57. Cerman), Klíma, Oliva, Mentberger (53. Bradáč), Zelenka (67. Zemánek).

Vlček – Rajtmajer, Vach, Mertl, Vinš (58. Prokop) – D. Pracht, Falout – Doubek (54. I. Vonásek), Secký, J. Vonásek (45. Štauber) – Kule (45. Rádl).

Branky: 70. Klíma – 31. Secký, 66. Štauber, ŽK: Mentberger, Rozhodčí: Nejedlý – Stránský, Pytloun.

Diváci: 60

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „Utkání hrané na umělé trávě mělo oboustranné nasazení. Šancí na vstřelení gólu bylo pramálo. Byli jsme lepší v osobních soubojích, sbírali odražené míče, rychleji reagovali na míč a měli kvalitnější kombinaci. Opticky jsme byli lepší a soupeře jsme dostávali více pod územní tlak. První branku vstřelil Jakub Secký po přihrávce Tomáše Vacha v 31. minutě. Druhou branku jsme zaznamenali až v 66. minutě, když se prosadil Adam Štauber. Následně jsme začali hrát lehkovážně, čehož využil soupeř ke snížení skóre v poslední minutě utkání na 1:2. Další branka již nepadla, a tak jsme si připsali cennou výhru. Tým zaslouží pochvalu za bojovný výkon, příště ale chceme zlepšit herní projev.“