12. kolo / Sobota 27. 10. 2018, 10:15 / 33. ZŠ Terezie Brzkové

(0:1)

AC Sparta Praha

Vlček – Rádl (44. Prokop), Čermák, Falout (C), Vinš (36. Mertl) – D. Pracht, Kamenský – I. Vonásek (62. Čeliš), Dooubek, Štauber (36. J. Vonásek) – D. Keltyčka (36. Kule).

Chloupek – Jandovský (36. Čihák), Penxa (36. Drul), Váňa, Soukup, Tesař, Hruška, Lukášek, Boček, Sova (36. Osmani), Ševínský (C) (36. Daňhel).

Branky: 64. Kamenský – 4. Tesař, 42. Tesař, Rozhodčí: Havránek – Koura, Strolený.

Diváci: 69

Štěpán Havránek (FC Viktoria Plzeň): „„O kvalitě soupeře netřeba hovořit. Hrálo se na umělé trávě za nepříznivých klimatických podmínek, což zápas trochu ovlivnilo. V prvním poločase se hrál průměrný fotbal z obou stran. Soupeř šel ve 4. minutě po naší individuální chybě a nedůrazu do vedení 1:0. Jinak se hra odehrávala převážně mezi pokutovými územími a hezkých akcí bylo poskromnu. Druhý poločas byl z naší strany lepší. Ale opět velmi brzo – v 7. minutě jsme inkasovali. Poté jsme zvýšili aktivitu v napadání, pohybu bez míče a kombinaci. Zlepšený výkon stačil pouze na vstřelení jedné branky Lukášem Kamenským. Celkově musíme ale říct, že soupeř vyhrál zaslouženě. V utkání nestačí mít kvalitních pouze 25 minut. Potěšující je zlepšený výkon ve druhém poločase, na který chceme v dalších utkáních navázat. Chyby jsme si již vysvětlili a věřím, že příště to bude lepší.“