26. kolo / Sobota 18. 5. 2019, 14:15 / Rosice Sportovní

3:4pen

(1:2)

Špelda – Kotásek, Zajíček (75. Bulíček), Kokorský, Fila, Aldin (57. Ševčík), Konečný, Šedivý, Kostrůnek, Kozel (57. Kiesel), Ondrášek.

Kubíček – Karásek, Kolerus, Řezníček, Tesař – Novický, Pešek, Vostárek – Renza, Jedlička (85. Krátký), Kortan (54. Královec).

Branky: 12. Kostrůnek, 61. Fila, 77. Fila – 6. Jedlička, 16. Jedlička, 82. Jedlička, Penalty: 5:6, ŽK: Kostrůnek – Pešek, Rozhodčí: Zaoral – Dohnálek, Šamaj.

Diváci: 55

Ondřej Šiml (FC Viktoria Plzeň): „Vydařil se nám vstup do utkání a v 6. minutě se po rohu prosadil TomᚠJedlička. Ve 12. minutě Brno vyronalo, když jsme neuhlídali průnik po lajně a neobsadili hráče před bránou. O čtyři minuty déle jsme se opět dostali do vedení dobrou kombinací v lajně, kterou zakončil opět TomᚠJedlička. Do konce poločasu jsme si vytvořili ještě tři velké šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Ve druhém poločase Brno vyrovnalo po centru ze strany a poté se dostalo do vedení po našem zaváhání. Nám se ale před koncem podařilo vyrovnat, když svůj hattrick završil TomᚠJedlička. Zápas musely rozhodnout penalty a v těch jsme byli úspěšnější my.“