Další výhra v přípravě, Viktoria porazila Vlašim 5:3

5:3

(1-2)

FC Graffin Vlašim

Bolek – Řezník (46. Rajtoral), Baránek (46. Čihák), Hejda (46. Piroch), Matějů (46. Vukajlovič) – Chrien (46. Kučera), Hromada (66. Chrien) – Kopic (69. Matějů), Bakoš (46. Suchan), Vůch (46. Kovařík) – Holenda (46. Krmenčík).

Branky: 4. Holenda, 50. Krmenčík, 57. Kovařík, 73. Krmenčík, 90. Suchan – 6. Vyhnal, 43. Vyhnal, 64. Nečas

I čtvrtý přípravný zápas zvládli fotbalisté Viktorie Plzeň vítězně. V tréninkovém areálu v Luční ulici porazili druholigovou Vlašim 5:3. Dvě branky vstřelil útočník Michael Krmenčík.

Čtyři zápasy, šest vstřelených branek. Taková je dosavadní bilance vytáhlého útočníka Viktorie Plzeň Michaela Krmenčíka. V přípravných zápasech mu to střílí a dvakrát se dokázal prosadit i ve středečním duelu proti druholigové Vlašimi.

Poprvé se Krmenčík trefil v 50. minutě, kdy ve skluzu poslal do sítě centr Jana Kovaříka z levé strany. Druhou branku přidal v 73. minutě rybičkou po centru Jana Kovaříka a dokonce se snažil o hattrick, třetí zásah mu však pokazil zvednutý praporek pomezního rozhodčího.

Mezi střelce se zapsal i Jan Holenda, jenž dostal Viktorii do vedení hned po čtyřech minutách hry. Hosté z Vlašimi však dvěma brankami Pavla Vyhnala duel otočili a o poločasové přestávce vedli 2:1.

Trenér Roman Pivarník udělal stejně jako v předchozích zápasech do druhé půle několik změn a poslal na hřiště již zmiňovaného střelce Michaela Krmenčíka. Na jeho góly navázal ještě Jan Kovařík a na konečných 5:3 uzavřel v poslední minutě zápasu Jan Suchan.