(1:2)

Daněk – Palička, Petrucha, Šumulikoski, Reinberk, Machač (73. Fojtášek), Zajíc, Havlík, Tesař (73. Michna), Prajza, Galuška

Šiman – Hradecký, Lešek (56. Provod), Kopřiva, Šiša, Hejda M., Mlynařík, Ruml, Polom, Brožík (50. Denk), Kule

Branky: 15. Galuška, 75. Zajíc – 7. Mlynařík, 45. Hradecký, 81. Provod

V rámci 32. kola Juniorské ligy hostilo Slovácko na kunovické Bělince Viktorii Plzeň. Západočeši vstoupili do zápasu aktivně. Moravané dokázali vedení hostů dvakrát dotáhnout a za stavu 2:2 se mohlo vítězství přiklonit na kteroukoli stranu. Nakonec vstřelil branku v 81. minutě plzeňský Provod a rozhodl o výhře Viktorie Plzeň.

Utkání za příjemného jarního počasí rozehrál plzeňský Ruml, ale jeho pokus ze třetí minuty mířil nad břevno. Jeho spoluhráč Michal Mlynařík byl o poznání úspěšnější, střelou zpoza vápna překonal domácího Daňka – 0:1! Hosté se z vedení dlouho neradovali, rychlou odpověď našel už v 15. minutě domácí Galuška. Slovácko se snažilo o aktivní hru, ale výrazné šance si nepřipravilo. Viktoriáni proto přešli do útoku. Polomovu šanci zastavila tyč, Kopřiva několik okamžiků poté těsně minul. Snaha Plzeňanů nakonec přinesla své ovoce, to když těsně před koncem prvního poločasu zužitkoval samostatný únik Dominik Hradecký a vrátil svému týmu vedení.

Zkraje druhého poločasu se do dobývání hostující branky pustili Moravané. Šance Zajíce ale pochytal skvělý Šiman. Pojišovací branku mohl vstřelit v šestašedesáté minutě Mlynařík, ale narazil na brankáře Daňka. Čtvrt hodiny před koncem utkání se domácí přece jen radovali z vyrovnání. Zajíc se vyhnul ofsajdové pasti a tváří v tvář Šimanovi uspěl. Jenže Viktoria se s remízou nespokojila a po faulu zahrávala standardku ze střední vzdálenosti. LukᚠProvod nádherně umístněnou ránou rozvlnil sí za Daňkem potřetí a rozhodl o tříbodovém zisku svého týmu.