2:4

(2:0)

Samoel – Vomáčka, Čurgali, Novotný, Ruszó (86. Šimoník), Kučera (46. Breburda), Eliáš, Urbánek, Hauer (64. Devátý), Jurča, Prieložný (46. Halbich)

Adamovič (46. Juraši) – Piroch, Pernglau (54. Hejda), Doležal (46. Černý), Kratochvíl (84. Kule), Medveděv, Mlynařík (89. Lešek), Hradecký, Bohó, Glazer, Čihák

Branky: 5. Čurgali, 38. Prieložný – 62. a 72. Kratochvíl, 73. Čihák, 89. Černý ŽK: Novotný, Ruszó – Černý, Medveděv Rozhodčí: Nenadál – Arnošt, Kapoun

V 11. kole Juniorské ligy se střetly dva týmy z druhé poloviny tabulky, Viktoria Plzeň zajížděla na půdu severočeského Varnsdorfu. Domácí celek po poločase vedl již 2:0, jenže mladí viktoriáni vlétli do druhého poločasu jako uragán, Severočechům postupně nastříleli čtyři góly a nakonec se z vítězství radovali právě oni.

Do prvního poločasu doslova vkročili lépe domácí, kteří od páté minuty vedli zásluhou Ladislava Čurgaliho, který svou střelou nedal brankáři Adamovičovi šanci. Po inkasované brance šli hosté za vyrovnáním, ale gól nedokázali vstřelit. To potrestali domácí, když po zaváhání Adamoviče dorážel do prázdné brány Jan Prieložný.

Do druhé půle šli Plzeňští s dvoubrankovým mankem, ale byli to právě oni, kdo nenechal nic náhodě. Varnsdorfští nedostali, jak se říká fotbalovou hantýrkou „ani čuchnout“. Tlak vyústil ve chvíli, kdy Miloš Kratochvíl v 62. minutě poslal míč do odkryté brány a zavelel k obratu. Viktoriáni nepolevili a opět v tom měl prsty Kratochvíl, který o deset minut později srovnal stav utkání na 2:2. Plzeň dokonala obrat minutu po srovnávací brance, kdy se prosadil Adam Čihák. Ve zbytku utkání hosté nepřipustili vyrovnání a minutu před koncem navýšil skóre na konečných 4:2 z pohledu Plzně Daniel Černý.