(1:2)

Sváček, Krušina, Teršl, Novák, Skála, Průcha, Kopřiva (68. Končal), Havel (60. Svoboda), Sedláček (46. Debellis), Matějka, Provod

Branky: 5., 9., 74., 89. Matějka, 57. Havel

Hráči FC Viktorie Plzeň do devatenácti let se na závěr sezony utkali s výběrem Slovácka a svěřenci trenéra Žiláka předvedli parádní výkon. LukᚠMatějka se trefil čtyřikrát, jeden přesný zásah si připsal Havel.

V 9. minutě utkání vedla Viktoria už 0:2, když se dvakrát trefil Matějka. Hosté dobře kombinovali a v úvodu zápasu hru ovládli. Ve 27. minutě Slovácko snížilo z pokutového kopu a hra se vyrovnala. Žádná branka již do přestávky nepadla.

Ve druhém poločase výběr trenéra Žiláka dobrým držením míče a kvalitní mezihrou získal převahu. V 57. minutě se po přihrávce Teršla trefil Havel. Po dvou asistencích Provoda se ještě střelecky dvakrát prosadil Matějka, který se blýskl čtyřmi přesnými zásahy. Slovácko ještě zkorigovalo stav krásným volejem Kubaly.

„Zasloužené vítězství bylo podpořeno dobrou hrou. Hráči se rozloučili se sezónou výborným výkonem a ziskem tří bodů,“ hodnotí utkání trenér Žilák.