Ani výběr do devatenácti let Teplice neporazil, prohrál 1:0

FK Teplice

1:0

(1:0)

Šampalík, Debellis, Duchoslav, Teršl, Rychnovský, Pavlík, Suchý, Svoboda (60. Mudra), Skopový (70. Končal), Pinc (67. Matějka), Hašek (60. Kulhánek)

Souboj FC Viktoria Plzeň - FK Teplice se o víkendu hrál hned mezi třemi věkovými výběry. ”A” tým Viktorie, stejně jako junioři, s týmem ze severu Čech remizoval, výběr U19 si z Teplice neodvezl bod žádný, prohrál 1:0.

První poločas byl pro Viktorii smolný. V 8. minutě hráči dlouho váhali s rozehrávkou od brankáře, teplický Kalivoda byl důsledný v napadání a dostal Teplice jednoduše do vedení. Ve 34. minutě měli hosté možnost pokutového kopu. Domácí brankář Švejda ale předvedl skvělý zákrok.

Ve druhém poločasu si viktoriáni vytvořili výraznou herní převahu. Do šancí se postupně dostal Teršl, Matějka a také střídající Končal. Chyběla však efektivita.

„Výsledek je pro nᚠtým zklamáním. Dobrý herní projev a zápal pro hru jsme vlivem nízké efektivity v bodový zisk neproměnili,“ hodnotí utkání trenér Jiří Žilák.