3:1

(1:0)

Sváček – Debellis, Vacovský, Novák, Rycnovský – Průcha, Mudra (34.Suchý), Kopřiva – Hašek (73.Skála), Matějka, Havel (75.Krušina)

Branka Viktorie: Novák

Zápas se pro Viktorii nevyvíjel dobře, ve 20. minutě se pískal pokutový kop pro domácí po souboji Nováka s Telnarem, vedoucí branku vstřelil Malý. Hosté odpověděli vyloženou příležitostí Matějky, který z úhlu neprostřelil brankaře domácích.

Do druhé půle nastoupili viktoriáni aktivněji, ale šance Haška a Matějky zůstaly nevyužity. Domácí se prosadili po střele z úhlu, kdy navyšoval skóre Malý 2:0. Plzni se podařilo vstřelit kontaktní gól po volném přímém kopu, když se parádně trefil Novák. Baník však za 10 minut odpověděl po rychlém protiútoku a Telnar stanovil konečné skóre na 3:1.