(1:0)

FK Jablonec

Sváček-Debellis,Vacovský, Novák, Rychnovský – Průcha, Kopřiva (83. Svoboda), Mudra (62. Duchoslav) – Havel (80.Končal), Matějka, Hašek (75. Kulhánek)

Branky: 14. Matějka, 52. Hašek, 80. Končal

Viktoriáni vstoupili do zápasu aktivně, měli územní převahu a řadu střeleckých příležitostí. V 15.minutě se domácím povedla akce středem hřiště,

když Průcha našel rozběhnutého Matějku, který překonal brankaře Jablonce. Ve zbytku poločasu se obraz hry nezměnil a především šance Matějky, Havla a Haška měly skončit gólem.

Ve druhém poločasu v 52.minutě vstřelili červenomodří druhou branku po akci Matějky a přesném zakončení Haška. Hosté se dostávali před branku Plzně spíše ojediněle, za zmínku stojí šance Schona, kterou kryl pozorný Sváček. V 80.minutě přišla branka na konečných 3:0 a zasloužili se o ní střídající hráči, Kulhánek výborně vysunul Končala, ten si velmi dobře zpracoval míč a střelou k tyči rozvlnil sí.