2:1

(0:1)

Sváček (46.Přibyl) – Debellis, Vacovský, Novák, Rychnovský – Průcha, Kopřiva, Mudra (65.Suchý) – Havel (75. Skála), Matějka, Hašek (83.(Kulhánek)

Branky:80. Šípek, 85. Trávníček - 15. Hašek

Viktoria sehrála utkání dvou různých poločasů. V první půli byli hosté velmi aktivní a soupeře přehráli. V 15. minutě šli viktoriáni do vedení po akci Matějky, který předložil ideální míč Haškovi – 0:1.

Plzeňští si i nadále vytvářeli dobré možnosti a zejména šance Haška či Matějky měly skončit další brankou.

Druhý poločas se nesl v opačném duchu, domácí zvýšili aktivitu, neměli co ztratit a hnali se za vyrovnáním. Klíčový moment přišel v 70. minutě, když se dobře uvolnil plzeňský Kopřiva a povedenou střelou trefil břevno. Domácí v závěru dvěma góly skóre otočili. V 80. minutě se trefil po dohrané situaci ve vápně střelou o břevno Šípek 1:1. V 85. minutě odpískal rozhodčí pokutový kop, který Trávníček proměnil 2:1.