(2:0)

FK Ústí nad Labem

Edelman David - Valeš Petr (36´ Šimek Martin), Zikmund Alexandr, Fišer Dominik, Halász Jan - Kuhajda Tomᚠ(65´ Ruda Martin) - Koranda Daniel, Janda Josef (30´ Nováček Jindra) - Popovič Roman, Pecháček Ondřej, Špirk Dominik (65´ Kotěšovec Lukáš)

Branky Viktorie: 35., 38. a 70. Pecháček, 15. Zikmund, 65 Nováček

"Zápas, ve kterém jsme zažili ukázkový příklad toho, co dělá s výkonem psychika. Utkání jsme měli víceméně pod kontrolou a v 38. minutě vedli 3:0. Ztrátou koncentrace, zodpovědnosti a podceňováním situací soupeř během 40. až 45. minuty srovnal na 3:3 a měl ještě jednu velikou šanci, kterou výborně kryl brankář Edelman. Naše hra byla po této pětiminutovce naprostý chaos. Velice cenné bylo opětovné chtění získat vedení a snaha utkání strhnout na svoji stranu. To se povedlo v 65. minutě díky J. Nováčkovi, který ještě s Martinem Šimkem vypomáhali týmu U15 jako o rok mladší kluci. Konečný výsledek ustanovil O. Pecháček, který v tomto utkání vstřelil hattrick," rekapituluje trenér Josef Šneberger.

"Celkově šlo asi o divácky napínavé střetnutí, ale také se potvrdila veliká nevyrovnanost našich výkonů. Jdeme dál - v úterý nás čeká Slavia Praha a pak poslední letošní utkání se Sokolovem," dodává Šneberger.