(0:0)

SK Sigma Olomouc

Šampalík – Kadar, Vacovský, Čihák, Rychnovský – Řezáč (68. Vilček), Pavlík – Pihrt (77. Kulhánek), Vais, Pfeifer, Pinc

Branka Viktorie: 64. Pfeifer

„V prvním poločasu jsme byli mnohem aktivnější, vypracovali jsme si územní převahu a soupeře jsme do ničeho nepouštěli. Z této převahy jsme vytěžili tři dobré příležitosti ke vstřelení branky, ale nedokázali jsme je proměnit i díky velice pozorné a obětavé obraně Sigmy. Ve druhé půli se opticky hra vyrovnala a obě mužstva měla možnosti ke vstřelení úvodního gólu. Skóre otevřeli hráči Sigmy po závaru v pokutovém území se prosadil Zifčák. Nám se naštěstí podařilo rychle zareagovat, když se po akci Vaise trefil do odkryté branky Pfeifer. Ve zbytku poločasu měla obě mužstva příležitosti k rozhodující brance, ale obrany fungovaly bezchybně, a tak došlo na pokutové kopy ve kterých jsme byli úspěšnější my a zvítězili 4:3,“ hodnotí zápas trenér Jiří Kohout.