18. kolo / Sobota 25. 2. 2017, 11:00 / Hlučín UMT

(0:0)

FC Hlučín

Virec – Kebísek, Kopečný, Malík, Kulig (61. Pecuch), Holiš (C), Ságner, Bernatík, Lubovský, Kodeš, Fojtík (86. Židek).

Šampalík – Svoboda (84. Holík), Míka, Čihák, Bartůněk – Pavlík (C), Řezáč (72. Petr) – Pihrt (77. Kepl), Vais, Pfeifer – Vilček (80. Arzberger).

Branky: 52. Řezáč, 53. Vais (pen.), 80. Kepl, ŽK: 30. Holiš, 83. Kebísek, 87. Kodeš – 57. Čihák, Rozhodčí: Cieslar – Bureš, Mikeska.

Diváci: 150

Viktoriáni U19 vstoupili do jarní části sezony tou pravou nohou! Poslední Hlučín porazili na jeho vlastní půdě 3:0 a díky prohře Sparty se dostali na první místo tabulky.

„V první půli jsme neproměnili několik možností ke vstřelení branky. Domácí Hlučín hrál obětavě a dobře bránil, hrozil i po rohových kopech,“ komentuje průběh zápasu trenér Jiří Kohout. Do druhého poločasu vstoupila Viktoria dobře a během dvou minut vstřelila dvě branky.

Nejprve se trefil Řezáč, z penalty posléze skóroval Vais. „Ve zbytku utkání se hrál otevřený fotbal s šancemi na obou stranách,“ řekl Kohout. V závěru zápasu se ještě prosadil Kepl, který upravil na konečných 3:0.